Zimní zahrady sezónní a relaxační

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Fotogalerie » Zahrady sezónní

Sezónní zimní zahrada

Zimní zahrada z bílých plastových profilů je vystavěna tak, aby tvořila samostatný prostor oddělený od obytného prostoru a slouží tak k sezónnímu odpočinku. Díky velkým solárním ziskům ji lze bez vytápění za příhodných podmínek užívat na začátku a konci topné sezóny.

Zimní zahrada na vyvýšené podezdívce

Zimní zahrada postavena na zvýšené podezdívce je propojena s obytným prostorem jednokřídlými dveřmi. Sezónní užívaní prodlužují elektrické přímotopy, které také zajištují temperování v zimním období, kdy zahrada slouží jako zimoviště teplomilných rostlin. Obvodové stěny tvoří plastová okna se statickými profily, střecha je z hliníkových profilů a je doplněna polykarbonovými prvky (Lexan). 

Další fotogalerie naleznete na stránkách V Okno plastová okna.

Sezónní zimní zahrady

Ukázky realizace zimní zahrady z bílých plastových profilů a zimní zahrady na vyvýšené podezdívce.

Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady
Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady Sezónní zimní zahrady
Sezónní zimní zahrady      
Celohliníková pergola s naklápěcí lamelovou střechou Celohliníková pergola s naklápěcí lamelovou střechouV další realizaci jsme spojily výhody pergoly a sezónní zimní zahrady...
Hliníkové zádveří Hliníkové zádveříRealizace hliníkového zádveří, které nahradilo již nevyhovující ocelové.
Hliníková pergola s prosklenými stěnami Hliníková pergola s prosklenými stěnamiPůvodní versus nová. Fotogalerie staré dřevěné pergoly a nové hliníkové s prosklenými stěnami.
Nejnověji namontovaná zimní zahrada Nejnověji namontovaná zimní zahradaJedná se o izolovanou celohliníkovou zimní zahradu.