Zimní zahrady sezónní a relaxační

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Fotogalerie » Zahrady sezónní

Sezónní zimní zahrada

Zimní zahrada z bílých plastových profilů je vystavěna tak, aby tvořila samostatný prostor oddělený od obytného prostoru a slouží tak k sezónnímu odpočinku. Díky velkým solárním ziskům ji lze bez vytápění za příhodných podmínek užívat na začátku a konci topné sezóny.

Zimní zahrada na vyvýšené podezdívce

Zimní zahrada postavena na zvýšené podezdívce je propojena s obytným prostorem jednokřídlými dveřmi. Sezónní užívaní prodlužují elektrické přímotopy, které také zajištují temperování v zimním období, kdy zahrada slouží jako zimoviště teplomilných rostlin. Obvodové stěny tvoří plastová okna se statickými profily, střecha je z hliníkových profilů a je doplněna polykarbonovými prvky (Lexan). 

Další fotogalerie naleznete na stránkách V Okno plastová okna.

Sezónní zimní zahrady

Ukázky realizace zimní zahrady z bílých plastových profilů a zimní zahrady na vyvýšené podezdívce.

Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly. Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly.Zasklení stávající ocelové pergoly. Rámový posuvný systém a pevné světlíky. Vše izolační 2sklo.
Zajimavé technické řešení! Zajimavé technické řešení!Technické rešení s uchycením na konec podhledu (střešních nosníku)
Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Hliníková pergola s posuvnými stěnami.Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Boční stěna zajíždí za roh budovy.
Nová zimní zahrada z plastových profilů Nová zimní zahrada z plastových profilůzasklených izolačním 2 sklem na místě zchátralé původní dřevěné (cca 12 let staré). Doplněna o výkonné venkovní stínění.