Zimní zahrady sezónní a relaxační

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Fotogalerie » Zahrady sezónní

Sezónní zimní zahrada

Zimní zahrada z bílých plastových profilů je vystavěna tak, aby tvořila samostatný prostor oddělený od obytného prostoru a slouží tak k sezónnímu odpočinku. Díky velkým solárním ziskům ji lze bez vytápění za příhodných podmínek užívat na začátku a konci topné sezóny.

Zimní zahrada na vyvýšené podezdívce

Zimní zahrada postavena na zvýšené podezdívce je propojena s obytným prostorem jednokřídlými dveřmi. Sezónní užívaní prodlužují elektrické přímotopy, které také zajištují temperování v zimním období, kdy zahrada slouží jako zimoviště teplomilných rostlin. Obvodové stěny tvoří plastová okna se statickými profily, střecha je z hliníkových profilů a je doplněna polykarbonovými prvky (Lexan). 

Další fotogalerie naleznete na stránkách V Okno plastová okna.

Sezónní zimní zahrady

Ukázky realizace zimní zahrady z bílých plastových profilů a zimní zahrady na vyvýšené podezdívce.

Posuvný systém nové generace! Posuvný systém nové generace!Instalace posuvného systému nové generace - ve stávající ocelové pergole.
Referenční pergola Referenční pergola8 dílný posuvný rámový systém v barvě ral 8019 (hnědošedá), podobné původnímu nátěru (palisandr).
Zasklení pergol Zasklení pergolNaše realizace zasklení pergol
Interiérové stínící látkové roletky Interiérové stínící látkové roletkyNaše realizace interiérových stínících látkových roletek.