Celoprosklené bezrámové posuvné stěny

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Ostatní produkty » Celoprosklené bezrámové posuvné stěny


 

Kontaktujte nás pro tento typ produktu!

Telefon: +420 608 548 103     |     E-mail: petras@zimni-zahrada.net 

Výhody celoprosklených bezrámových posuvných stěn

  • Chrání prostory před nepříznivým počasím
  • Bezpečně uzavřou požadovaný prostor
  • Zasklený prostor lze plně otevřít (odsunou se a poskládají )
  • Žádné svislé pohledové sloupky
  • MOŽNÉ BEZBARIÉROVÉ PROVEDENÍ (systémové zapuštění spodní kolejnice do podlahy)
  • Všechny mechanismy jsou skryté (žádné pomocné profily čnící do prostoru)
  • Lze vyrobit až 3 m vysoké stěny

Nevýhody celoprosklených posuvných stěn

  • Jednoduché zasklení (nejsou vhodné do vytápěných prostor)

Prosklené posuvné stěny jsou výrobek, který umožní uzavřít rekreační prostor. Prosklené stěny zároveň neruší svým vzhledem, neboť jsou dokonale bezrámové. Hodí se všude tam, kde máte posezení, jež je vhodné ochránit před nepříjemným větrem. Jejich unikátní vlastností je, že pokud potřebujete, jednoduše je poskládáte a získáte tím téměř kompletně otevřený otvor.

Navíc je možné spodní kolejnici, která je tvořena jediným útlým profilem kompletně zapustit do dlažby a tím získat nepřekonatelný komfort bez prahového provedení.

Díky použití bezpečnostních skel lze vyrobit až 3 m vysoké stěny. Mezi jednotlivými křídly je průhledné plastové těsnění. Bezrámové posuvné stěny jsou tvořeny jednoduchým sklem a proto nejsou vhodné pro vytápěné prostory.

Bezrámové posuvné stěny 

Bezrámové posuvné stěny
 

Bezrámové posuvné stěny

Zasklení pergoly u rodinného domu Zasklení pergoly u rodinného domuKompletní realizace zasklení pergoly u moderního rodinného domu, pro zvýšení domacího prostoru a pohody.
MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ20 let stará zimní zahrada zhotovená z dubových! eurohranolů trpěla degradací povrchové úpravy a trouchnivěním dřeva. Nově jsme navrhli hliníkové profily s plastovým jádrem zasklené izolačním 3sklem. Střecha je také hliníková s odděleným tepelným mostem. Jedná se o belgický systém Alucover.
Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly. Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly.Zasklení stávající ocelové pergoly. Rámový posuvný systém a pevné světlíky. Vše izolační 2sklo.
Zajimavé technické řešení! Zajimavé technické řešení!Technické rešení s uchycením na konec podhledu (střešních nosníku)