Rámové posuvné stěny

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Ostatní produkty » Rámové posuvné stěny

Výhody rámových prosklených posuvných stěn

  • Jednoduché ovládání
  • Lze montovat do stávajících pergol
  • Výška až 230 cm
  • Lze odsouvat všechna křídla
  • Výhodná cena

Rámové posuvné stěny ochrání rekreační prostor před nepřízní počasí. Jsou určeny pro uzavření teras, balkonů, pergol apod. Křídla jsou tvořeny neizolovanými hliníkovými profily a zasklena buď běžným, nebo bezpečnostním sklem. Podle počtu křídel je dole přiznaná 2 až 4-kolejnice vysoká 30 mm. Pro svou jednoduchost, cenovou dostupnost, nenáročnost na údržbu, odolnost, bezporuchovost a toleranci k stavebním dilatacím používáme často rámové posuvné systémy jako stěny studených zimních zahrad, případně jako dodatečné zasklení stávající dřevěné pergoly.

Detail KOLEJNICE rámového posuvného systému

Rámový posuvný systém jako součást stavby studené zimní zahrady

Rámový posuvný systém do původní dřevěné pergoly

Otevřený rámový posuvný systém v původní dřevěné pergoly

Novostavba dřevěné pergoly vč. rámového posuvného systému

Celohliníková pergola s naklápěcí lamelovou střechou Celohliníková pergola s naklápěcí lamelovou střechouV další realizaci jsme spojily výhody pergoly a sezónní zimní zahrady...
Hliníkové zádveří Hliníkové zádveříRealizace hliníkového zádveří, které nahradilo již nevyhovující ocelové.
Hliníková pergola s prosklenými stěnami Hliníková pergola s prosklenými stěnamiPůvodní versus nová. Fotogalerie staré dřevěné pergoly a nové hliníkové s prosklenými stěnami.
Nejnověji namontovaná zimní zahrada Nejnověji namontovaná zimní zahradaJedná se o izolovanou celohliníkovou zimní zahradu.