Rámové posuvné stěny

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Ostatní produkty » Rámové posuvné stěny

Výhody rámových prosklených posuvných stěn

  • Jednoduché ovládání
  • Lze montovat do stávajících pergol
  • Výška až 270 cm
  • Lze odsouvat všechna křídla
  • Výhodná cena
  • možnost zasklení izolačním 2sklem
  • možnost zámků jednostranných i dvoustranných 

Rámové posuvné stěny ochrání rekreační prostor před nepřízní počasí. Jsou určeny pro uzavření teras, balkonů, pergol apod. Křídla jsou tvořeny neizolovanými hliníkovými profily a zasklena buď běžným, nebo bezpečnostním sklem. Podle počtu křídel je dole přiznaná 2 až 5-kolejnice vysoká 24-30 mm. Pro svou jednoduchost, cenovou dostupnost, nenáročnost na údržbu, odolnost, bezporuchovost a toleranci k stavebním dilatacím používáme často rámové posuvné systémy jako stěny studených zimních zahrad, případně jako dodatečné zasklení stávající dřevěné pergoly.

Detail KOLEJNICE rámového posuvného systému

Rámový posuvný systém jako součást stavby studené zimní zahrady

Rámový posuvný systém do původní dřevěné pergoly

Otevřený rámový posuvný systém v původní dřevěné pergoly

Novostavba dřevěné pergoly vč. rámového posuvného systému

Zasklení pergoly u rodinného domu Zasklení pergoly u rodinného domuKompletní realizace zasklení pergoly u moderního rodinného domu, pro zvýšení domacího prostoru a pohody.
MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ20 let stará zimní zahrada zhotovená z dubových! eurohranolů trpěla degradací povrchové úpravy a trouchnivěním dřeva. Nově jsme navrhli hliníkové profily s plastovým jádrem zasklené izolačním 3sklem. Střecha je také hliníková s odděleným tepelným mostem. Jedná se o belgický systém Alucover.
Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly. Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly.Zasklení stávající ocelové pergoly. Rámový posuvný systém a pevné světlíky. Vše izolační 2sklo.
Zajimavé technické řešení! Zajimavé technické řešení!Technické rešení s uchycením na konec podhledu (střešních nosníku)