Rámové posuvné stěny

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Ostatní produkty » Rámové posuvné stěny

Výhody rámových prosklených posuvných stěn

  • Jednoduché ovládání
  • Lze montovat do stávajících pergol
  • Výška až 230 cm
  • Lze odsouvat všechna křídla
  • Výhodná cena

Rámové posuvné stěny ochrání rekreační prostor před nepřízní počasí. Jsou určeny pro uzavření teras, balkonů, pergol apod. Křídla jsou tvořeny neizolovanými hliníkovými profily a zasklena buď běžným, nebo bezpečnostním sklem. Podle počtu křídel je dole přiznaná 2 až 4-kolejnice vysoká 30 mm. Pro svou jednoduchost, cenovou dostupnost, nenáročnost na údržbu, odolnost, bezporuchovost a toleranci k stavebním dilatacím používáme často rámové posuvné systémy jako stěny studených zimních zahrad, případně jako dodatečné zasklení stávající dřevěné pergoly.

Detail KOLEJNICE rámového posuvného systému

Rámový posuvný systém jako součást stavby studené zimní zahrady

Rámový posuvný systém do původní dřevěné pergoly

Otevřený rámový posuvný systém v původní dřevěné pergoly

Novostavba dřevěné pergoly vč. rámového posuvného systému

Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Hliníková pergola s posuvnými stěnami.Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Boční stěna zajíždí za roh budovy.
Nová zimní zahrada z plastových profilů Nová zimní zahrada z plastových profilůzasklených izolačním 2 sklem na místě zchátralé původní dřevěné (cca 12 let staré). Doplněna o výkonné venkovní stínění.
Zasklení stávající pergoly rámovým systémem Zasklení stávající pergoly rámovým systémemSystém Premium - možnost až 5kolejnice, designové zámky, celohliníkové provedení (bez plastových rohů).
Posuvný systém nové generace! Posuvný systém nové generace!Instalace posuvného systému nové generace - ve stávající ocelové pergole.