Plastová okna a hliníková okna a dveře

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » PLASTOVÁ OKNA

Nejrozšířenější typ okna, který je prodáván v ČR jsou okna vyrobená z plastu. Nejžádanější plastová okna jsou ty, které mají vícekomorové plastové systémy s vkládanou výztuhou. Tento druh oken preferuje zhruba 70% zákazníků. Předností plastových oken je jejich nízká náročnost na údržbu a velká variabilita nabídky.

Plastová okna mají na trhu bohatou nabídku, žádné nabízené druhy oken nejsou tak populární jako plastová. Dynamický vývoj plastových oken, vzhledem k velikosti trhu v celé Evropě, se během posledních let rozvinul a nyní nejmodernější plastová okna dosahují mnohonásobně lepších izolačních vlastností, než okna, která se vyráběla v devadesátých letech a byla konstruovaná z plastových profilů.

Vlivem rozdílu vnějších a vnitřních teplot je schopen profil plastového okna změnit svůj objem více, než jiný materiál ze kterého jsou okna a dveře vyráběny. Této vadě u plastových oken je možné zamezit bezchybným výrobním postupem, kterým naše firma vyrábí a vhodným konstrukčním řešením, to vám bezplatně navrhne náš technický pracovník.

K Vašim navrženým oknům nabízíme také bohatý sortiment doplňkového materiálu jako je ozdobné kliky, dětské pojistky, rolety, markýzy, žaluzie, okenní sušáky na prádlo a mnoho jiných.

Plast- hliník

Na českém trhu je běžná nabídka nejen plastových oken, ale i oken vyráběných z hliníku. Sice nejprodávanější okna jsou stále plastová se kterými je spokojeno mnoho domácností, firem a i několik státních institucí, ale hliníková okna jsou stále častěji poptávána. Hliníková okna jsou vysoce kvalitní, jejich kvalitu zaručuje jejich kvalitní okenní materiál.

Hliníková okna vynikají svojí lehkostí. Tyto okna je možno díky pevnému hliníkovému rámu vsadit kamkoliv, což neumožňovali dosud žádná okna, variantností kam se dají hliníková okna použít je mnoho, například velké plochy bez nutnosti použití příček či vyztužení.

Hliníková okna si rychle získala popularitu, stejně jako již ověřená okna plastová. Rozdílné oproti oknům dřevěným je, že se dají pořídit za podstatně nižší cenu a dokonce srovnáním pevnosti i odolnosti hliníková okna hravě překonávají dřevěná okna. Další výhodou u hliníkových oken je jejich velmi nízká nutnost údržba.

Hliníková a ani plastová okna se ani po letech nemusí natírat. Podstatnou výhodou hliníkových oken od oken dřevěných nebo i plastových oken je, že jejich životnost je téměř dvojnásobná. Od pořízení hliníkových oken Vás může na první pohled odradit jen o něco vyšší cena, ale ta se za určitou dobu několikrát vrátí.

Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly. Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly.Zasklení stávající ocelové pergoly. Rámový posuvný systém a pevné světlíky. Vše izolační 2sklo.
Zajimavé technické řešení! Zajimavé technické řešení!Technické rešení s uchycením na konec podhledu (střešních nosníku)
Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Hliníková pergola s posuvnými stěnami.Hliníková pergola s posuvnými stěnami. Boční stěna zajíždí za roh budovy.
Nová zimní zahrada z plastových profilů Nová zimní zahrada z plastových profilůzasklených izolačním 2 sklem na místě zchátralé původní dřevěné (cca 12 let staré). Doplněna o výkonné venkovní stínění.