Dřevo

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Zimní zahrady » Konstrukční materiály » Dřevo

Dřevo je tradiční konstrukční materiál, který vyniká zejména svými estetickými účinky a tím, že jeho produkce nezatěžuje životní prostředí. Je nutné, aby bylo dokonale povrchově upraveno. Moderní dřevěné zahrady jsou tvořeny lepenými hranoly, které zaručují jejich tvarovou stálost a v proměnlivých a náročných klimatických podmínkách. Místa která přijdou často do styku s vodou, zejména krokvové lišty a okapový přechod jsou oplechovaná (obr.) , nebo přímo celohliníková.

Výhody dřevěných zimních zahrad

  • Tradiční ekologický materiál
  • Jedinečný vzhled

 

Nevýhody dřevěných zimních zahrad

  • Nízká odolnost  proti povětrnostním vlivům

Vizualizace  dřevěné zimní zahrady

Zasklení pergoly u rodinného domu Zasklení pergoly u rodinného domuKompletní realizace zasklení pergoly u moderního rodinného domu, pro zvýšení domacího prostoru a pohody.
MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ MÍSTO STARÉ DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY NOVÁ HLINÍKOVÁ20 let stará zimní zahrada zhotovená z dubových! eurohranolů trpěla degradací povrchové úpravy a trouchnivěním dřeva. Nově jsme navrhli hliníkové profily s plastovým jádrem zasklené izolačním 3sklem. Střecha je také hliníková s odděleným tepelným mostem. Jedná se o belgický systém Alucover.
Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly. Přírodní restaurace. Zasklení stávající ocelové pergoly.Zasklení stávající ocelové pergoly. Rámový posuvný systém a pevné světlíky. Vše izolační 2sklo.
Zajimavé technické řešení! Zajimavé technické řešení!Technické rešení s uchycením na konec podhledu (střešních nosníku)