Dřevo

Nacházíte se: Zimní zahrady (úvod) » Zimní zahrady » Konstrukční materiály » Dřevo

Dřevo je tradiční konstrukční materiál, který vyniká zejména svými estetickými účinky a tím, že jeho produkce nezatěžuje životní prostředí. Je nutné, aby bylo dokonale povrchově upraveno. Moderní dřevěné zahrady jsou tvořeny lepenými hranoly, které zaručují jejich tvarovou stálost a v proměnlivých a náročných klimatických podmínkách. Místa která přijdou často do styku s vodou, zejména krokvové lišty a okapový přechod jsou oplechovaná (obr.) , nebo přímo celohliníková.

Výhody dřevěných zimních zahrad

  • Tradiční ekologický materiál
  • Jedinečný vzhled

 

Nevýhody dřevěných zimních zahrad

  • Nízká odolnost  proti povětrnostním vlivům

Vizualizace  dřevěné zimní zahrady

Nová zimní zahrada z plastových proilů Nová zimní zahrada  z  plastových proilůzasklených izolačním 2 sklem na místě zchátralé původní dřevěné (cca 12 let staré). Doplněna o výkonné venkovní stínění.
Zasklení stávající pergoly rámovým systémem Zasklení stávající pergoly rámovým systémemSystém Premium - možnost až 5kolejnice, designové zámky, celohliníkové provedení (bez plastových rohů).
Posuvný systém nové generace! Posuvný systém nové generace!Instalace posuvného systému nové generace - ve stávající ocelové pergole.
Referenční pergola Referenční pergola8 dílný posuvný rámový systém v barvě ral 8019 (hnědošedá), podobné původnímu nátěru (palisandr).